Cosul este gol

Noutati: Datorita problemelor aparute in lantul de productie cat si cel al aprovizionarilor, pana la o ulterioara informare, toate comenzile si Info stocuri va rugam sa      le trimiteti pe mail la office@nscmall.ro Multumim pentru intelegere!    

Allied GBIC Module 1 port AT-SPEX - 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable

Allied GBIC Module 1 port AT-SPEX - 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable

Allied Telesis   

AT-SPEX

Allied GBIC Module 1 port AT-SPEX - 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable

381.99 RON

(Pret cu TVA)

 

Cosul dvs. contine 0 produse

 

Disponibilitate: Sunati

Garantie: 24 luni

Cod produs: AT-SPEX

Telefoane comenzi

Doar linie fax 0244.460.571
0756.672.002

Transport in PLOIESTI

 

GRATUIT pentru orice comanda

 

Transport in IN TARA (curier extern)

 

Cost estimativ: Sunati consultantii de vanzari NSCmall

 

Click pentru mai multe detalii

Specificatiile acestui produs nu sunt disponibile.

Comentarii pentru Allied GBIC Module 1 port AT-SPEX - 2km, MMF, 1000Base..

Iti recomandam sa faci un cont nou sau sa te autentifici daca esti client NSCmall.


* Emailul nu va fi publicat

*



Nu exista nici o opinie de la utilizatori.

Produse similare Allied GBIC Module 1 port AT-SPEX - 2km, MMF, 1000Base..

Distribuitor KVM USB 1/4, ATEN CubiQ

465.99
RON

Allied Media Converter 2 port AT-MC1008/SP-60 (Gig

837.99
RON

D-Link, Media Convertor, 1000BaseT to 1000BaseSX (

703.99
RON

Multiplicator VGA 1 -> 4, ATEN

134.15
RON

Dublare port, post de lucru 45x45mm 2 RJ45 (Schnei

111.38
RON

OmniAnt, 5dBi, 2,4/5 Ghz, LF

207.63
RON

Placa obturatoare orizontala, pentru rack-uri VDAC

84.25
RON

Tranceiver HP X120, 1G SFP port, LC 1000Base-SX, A

984.99
RON

HDF400 cable 0,5 m, LF

134.74
RON

Placa obturatoare cu 2 ventilatoare (Schneider Act

377.99
RON

D-Link, Media Convertor, 1000BaseT to 1000BaseLX (

1367.99
RON

Lampa pentru rack 19

326.99
RON

Panouri laterale (2 bucati), 42U, adancimea 800 mm

549.99
RON

Cablu UTP cat. 5e+, rola 305m

142.27
RON

Placa obturatoare orizontala cu garnitura perie, p

139.94
RON

Cablu retea Nexans U/UTP cat. 6 305m N100.166

582.99
RON

D-Link Cablu 3m pentru Switch DKVM-440 & DKVM-

106.62
RON

Allied Media Converter 2 port AT-MC102XL-20 (Fast

631.99
RON

Allied Media Converter 2 port AT-MC101XL-20 (Fast

568.99
RON

Allied Media Converter 2 port AT-MC103XL-20 (Fast

526.99
RON

Acreditari NSCmall