Cosul este gol

Noutati: Ne cerem mii de scuze pentru intreruperea de 3 zile, din motive dependente de furnizorii de servicii! Va multumim pentru intelegere!

Cablu retea Nexans U/UTP cat. 6 305m N100.166

NSC   

N100.166

Essential Cablu U/UTP, Cat.6, PVC, AWG24, Gri (CUTIE 305 METRI)

477.99 RON

(Pret cu TVA)

 

Cosul dvs. contine 0 produse

 

Disponibilitate: Stoc furnizor

Garantie: 24 luni

Cod produs: N100.166

Telefoane comenzi

Doar linie fax 0244.460.571
0756.672.007

Transport in PLOIESTI

 

GRATUIT pentru orice comanda

 

Transport in IN TARA (curier extern)

 

Cost estimativ: Sunati consultantii de vanzari NSCmall

 

Click pentru mai multe detalii

Specificatiile acestui produs nu sunt disponibile.

Comentarii pentru Cablu retea Nexans U/UTP cat. 6 305m N100.166

Iti recomandam sa faci un cont nou sau sa te autentifici daca esti client NSCmall.


* Emailul nu va fi publicat

*



Nu exista nici o opinie de la utilizatori.

Produse similare Cablu retea Nexans U/UTP cat. 6 305m N100.166

Allied Media Converter 2 port AT-MC102XL-20 (Fast

601.99
RON

Placa obturatoare orizontala cu garnitura perie, p

139.94
RON

Allied Media Converter 2 port AT-MC101XL-20 (Fast

541.99
RON

Allied GBIC Module 1 port AT-SPEX - 2km, MMF, 1000

827.99
RON

Cablu UTP cat. 5e+, rola 305m

135.47
RON

D-Link, Media Convertor, 1000BaseT to 1000BaseSX (

671.99
RON

Allied Media Converter 2 port AT-MC1008/SP-60 (Gig

797.99
RON

Tranceiver HP X120, 1G SFP port, LC 1000Base-LX, A

1705.99
RON

Tranceiver HP X120, 1G SFP port, LC 1000Base-SX, A

939.99
RON

Panouri laterale (2 bucati), 42U, adancimea 800 mm

549.99
RON

HDF400 cable 0,5 m, LF

115.51
RON

Allied Media Converter 2 port AT-MC103XL-20 (Fast

501.99
RON

Placa obturatoare cu 2 ventilatoare (Schneider Act

377.99
RON

Dublare port, post de lucru 45x45mm 2 RJ45 (Schnei

111.38
RON

OmniAnt, 5dBi, 2,4/5 Ghz, LF

178.52
RON

D-Link, Media Convertor, 1000BaseT to 1000BaseLX (

1305.99
RON

Distribuitor KVM USB 1/4, ATEN CubiQ

444.99
RON

Multiplicator VGA 1 -> 4, ATEN

115.83
RON

AT-SPFX/2 100BaseFX, 2km 1310nm, MM

267.78
RON

Lampa pentru rack 19

326.99
RON

Acreditari NSCmall